Hizmetlerimiz

Sunduğu hizmetin kalitesini daima ön planda tutan Yükseller kadrosuna dahil ettiği araç sürücülerini zorunlu olarak mesleğe özgün psikoteknik testlere tabi tutmaktadır. Emniyetli ve güvenli bir şekilde yük sevkıyatlarını gerçekleştirmek için, nakliyeciğin her alanında bilgi sahibi olan, motivasyon, tecrübe ve iyi eğitimleriyle sürücülerini birer "nakliye uzmanı" olarak yetiştirmektedir. Yükseller, UND sürücü sertifikasına sahip sürücüleri, ADR sürücü belgesine sahip tanker sürücüleri, acil amonyak sürücü belgesine sahip amonyak taşıyan sürücüleriyle;

Zengin ve son sistem araç filosuna sahip olan Yükseller'in mevcut araç parkında 10 adet Euro 3, 12 adet Euro 2 ve 25 adet Römork yanı sıra kiralık olarak ise 15 çekici ve 15 römork bulunmaktadır.

Buna ilave olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda mevcut araç sayısını artırabilmektedir. Toplam 1000 ton yük taşıma kapasitesine sahip Yükseller araçlarını araç takip sistemiyle kontrol etmekte, teslim adresine uzanan süreç içinde, eş zamanlı olarak detaylı bilgi akışını etkin bir şekilde sağlamaktadır.

Adres: Horozluhan Mh. Güven Cd. Uzman San.St. 91/1
Selçuklu / Konya / TÜRKİYE
Tel. : +90 332 237 37 36 (Pbx) Faks: +90 332 234 04 14
E-posta: bilgi@yuksellerlojistik.com