Belgelerimiz/Kalite Sertifikalarımız

Sunduğu hizmetin kalitesini daima ön planda tutan Yükseller kadrosuna dahil ettiği araç sürücülerini zorunlu olarak mesleğe özgün psikoteknik testlere tabi tutmaktadır. Emniyetli ve güvenli bir şekilde yük sevkıyatlarını gerçekleştirmek için, nakliyeciğin her alanında bilgi sahibi olan , motivasyon , tecrübe ve iyi eğitimleriyle sürücülerini birer "nakliye uzmanı" olarak yetiştirmektedir. Yükseller, UND sürücü sertifikasına sahip sürücüleri, ADR sürücü belgesine sahip tanker sürücüleri , acil amonyak sürücü belgesine sahip amonyak taşıyan sürücüleriyle;

Türkiye'de nakliye hizmet kalitesinin yükselmesi, sektörel nakliye platformunda önder rol oynamayı ve müşterilerinin nakliye ihtiyaçlarına ; hızlı güvenilir taşıma hizmetleri sunmayı amaçlayarak kurulmuş olan YÜKSELLER NAKLİYAT LTD.ŞTİ.

Yükseller güçlü teknolojik altyapısı, firma araçları, müşterilerine hızlı ve doğru hizmeti vermek için her geçen gün kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Müşterilerine ; nakliye ihtiyaçları doğrultusunda, sektörlerine özgü en doğru çözümleri, en doğru maliyetlerle üretmeyi ve iş ortaklığı anlayışı ile hizmet vermeyi görev bilen YÜKSELLER NAKLİYAT LTD.ŞTİ. çalışmalarına devam edecektir.


Katılım BelgelerimizEgitim BelgelerimizYetki BelgelerimizKalite BelgelerimizÖdüllerimizIs Bitirme Belgelerimiz
Teşekkür Belgelerimiz
Taşıma Lisans Belgesi - Bayii Lisans Belgesi

    Adres: Horozluhan Mh. Güven Cd. Uzman San.St. 91/1
    Selçuklu / Konya / TÜRKİYE
    Tel. : +90 332 237 37 36 (Pbx) Faks: +90 332 234 04 14
    E-posta: bilgi@yuksellerlojistik.com